Барабанний шліфувальний верстат з осциляцією JET 22-44 OSC
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Споживана потужність, кВт | 2,3 |
| Напруга, В | 230 |
| Швидкість подачі, м/хв | 0-3 |
| Знято з виробництва | Y |
| Споживана (вихідна) потужність основного двигуна, кВт | 2,3 (1,3) |
| Мінімальна довжина заготівлі, мм | 60 |
| Діаметр витяжного штуцера, мм | 100 |
| Частота обертання барабана, об/хв | 1400 |
| Шліфувальний барабан | ø127х560 мм |
| Ширина шліфувальної стрічки, мм | 75 |
| Ширина області шліфування, мм | 550 |
| Ширина області шліфування в два проходи, мм | 1100 |
| Товщина заготівлі, мм | 0,8-100 |
| Частота коливань барабана | 70 хід/хв |
| Амплітуда коливань барабана | 19 мм |
| Довжина, мм | 1120 |
| Ширина, мм | 680 |
| Висота, мм | 1300 |
| Маса, кг | 166 |
| Довжина в упаковці, см |
118 |
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Шліфувальна стрічка з зерном 80 G
- Транспортерна стрічка з зерном 100 G
- Тумба підставка
ОСОБЛИВОСТІ:
- Коливальний рух барабана
- Консольне положення барабана
- Плавне регулювання швидкості подачі
- Регулювання висоти положення барабана обертовим маховиком
- Корпус із чавунного лиття
- Алюмінієвий шліфувальний барабан
Jet 22-44 OSC осцилюючий барабанно-шліфувальний верстат з автоматичною подачею заготівлі на транспортерній стрічці. Основне призначення - шліфування та калібрування виробів з деревини. Модель поставляється в комплекті з тумбою-підставкою, обладнаною колесами та гальмом. Жорстка конструкція з чавунною основою та кронштейном кріплення консолі забезпечує високу точність та повторюваність, що особливо важливо в умовах потокового виробництва. Оскільки вал закріплений з одного боку, можна шліфувати широкі деталі два проходи з поворотом. Під час роботи з довгими заготівлями, бажано встановити подовження завантажувально-розвантажувального столу (арт.982202).
Відмінна особливість цього верстата допоміжний осцилюючий рух барабана: він не тільки обертається, а й здійснює коливання вздовж своєї осі. За рахунок цього підвищується продуктивність, ефективність роботи абразиву (він зношується рівномірніше) та якість шліфування.
Передбачені всі необхідні налаштування: висоти установки барабана (маховиком зверху) та швидкості подачі (плавна за допомогою електроніки). Центрування стрічки транспортера проводиться спеціальними гвинтами і зазвичай потрібне лише після заміни. Основний витратний матеріал – абразивна стрічка шириною 75 мм, вона намотується на барабан, кінці фіксуються у затискачах.
Обов'язковим доповненням має стати високоефективна витяжна установка, завдяки якій не лише покращуються умови праці, а й значно підвищується ресурс абразиву та якість шліфування. Широкий асортимент абразивних матеріалів представлений у каталозі.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.